• אודות
 • מרכז דרימר לבריאות הינו מרכז מקיף הנותן מענה למגוון רחב של בעיות מכמה וכמה תחומים. ברשותנו הכלים לעזור לכל אדם במישור הפיזי, רגשי-מנטלי ובמישור הביו-כימי.

  לאחר אבולוציה והתפתחות הבנתית בבריאותו של האדם הגענו למסקנה שאם מסגרות בריאותיות רגילות ימשיכו לנהל את החולים בעולם, אזי, הם ימשיכו להיות מרכזי חולי (קופות חולים, בית חולים) ולא מרכזי בריאות. מרכזי חולים ביכולותיהם, ממשיכים לנהל חולים על ידי סמים ותכשירים ובהתפשרות ביכולותיהם הבריאותיות באופן שיטתי.
  נבהיר זאת, כשאדם מגיע עם חולי כלשהו, החולי מנוהל או האדם החולה מנוהל על ידי "תרופות" (סמים ותכשירים) ובעצם מחזיק מעמד עד להתפשרות החדשה שלו בחולי אחר, או בהעמקת מצב חוליו העכשווי.
  מעטים האנשים אשר מחלימים ממצב של חולי על ידי ניהולו באמצעות טיפול "תרופתי" כלשהו. רפואה זאת כבודה במקומה מונח, אך האם זה כל מה שנותר? זה כל מה שיש מבחינת היכולות הבריאותיות שמציעים לנו היום?

  כאן אנו נכנסים לתמונה ועושים זאת החל משנת 1993 עם 22 שנות ניסיון. הקמנו מרכזי בריאות ולא מרכזי חולי, מרכזי הבנה והעמקה בשורש חוליו של האדם בכדי לאפשר לו ולה יכולת לבריאות ולא רק ניהול חולי. לאפשר לאדם להבין שהוא לא חייב להתפשר ולהעמיק את החולי שלו, אלא לפתח את יכולותיו ולהגיע לבריאות מיטבית.
  במרכזנו אנו משתמשים ביכולותיה המערביות של הרפואה, עם הבנה של צד מערכת החולי, אך מנגד מעניקים לאדם יכולת העצמה בריאותית עקב הבנות אלו.
  כך למשל, מתבצעת הסתכלות מעמיקה בבדיקות דם הרבה מעבר לנורמה הרגילה. כמו-כן, ישנה הבנה במישור התזונתי ותמיכה מעמיקה, המלווה במתן תוספי מזון מדויקים והתאמת תזונה מתאימה.
  הבנת מערכת העצבים והשלד אשר מתאימים את כל פעולות גופנו ונפשנו לבריאות מיטבית. יכולת לארגן מחדש את מערכת העצבים דרך עמוד השדרה בכדי להעלות את יכולותיו הבריאותיות של הגוף שלנו.
  בנוסף ,אנו מביטים על הפרופיל הנפשי\רגשי\מנטלי של האדם אשר קשור קשר ישיר ומלא לבריאותנו בכלל ובעידן מלא סטרס בפרט, בו אנו נמצאים באופן קבוע.

  בהכלילנו את כל הערכים הללו, אנו בעצם הופכים להיות מכרז בריאות אמיתי, אשר שם את האדם במרכז ומעניק לו יכולות חדשות מכל או מרוב התחומים שהזכרנו לעיל. האדם ולא המחלה הופכים להיות מרכז התוכן, דהיינו, מרכז הניהול של בעיותיו. כאשר האדם הופך להיות המרכז בעינינו ובעניו ולא המחלה, הבריאות הופכת להיות חלק חדש מחייו והוא מפסיק להיות מנוהל על ידי מחלתו. הדגש הזה הוא נקודת מפתח חשובה וטרנספורמציה מקדמת בצורת החשיבה של המטופל.
  אנו כאן לשרת אתכם מתוך הבנה שישנו הצורך לירידה לשורש הבעיות שלכם ומשם אפשרות למתן מענה בריאותי רב עוצמה, ולא רק ניהול של חולי.

  אנו בוחנים את בסיס הנתונים הרפואיים שלכם, את בסיס הנתונים התזונתיים שלכם, את בסיס הנתונים של מערכת העצבים והשלד שלכם, ואת בסיס הנתונים הנפשיים\ רגשיים\מנטליים שלכם, בכדי לתת לכם מענה בריאותי נרחב ככל האפשר לשורש בעייתכם – לשורש מחלתכם.

  לקריאה על צוות המרכז, לחצו כאן

  לקוחות ממליצים
  

  למידע נוסף, נשמח לעמוד לרשותכם:

   מאשר/ת קבלת דיוור

  נגישות