במרכז דרימר לבריאות עובדים יחדיו כמה אנשים יחודיים ביותר.

הראשון, ד״ר דרימר אשר החל את דרכו באופן מעניין ביותר, כאשר יצא לארה״ב בשנות ה-20 לחייו בכוונה להכנס לבית הספר לרפואה אך מפגש עם כירופרקט שינה את חייו באופן משמעותי והוא החליט ללכת לבית ספר לכירופרקטיקה במקום.
אחרי 7 שנים כאשר סיים את לימודיו, החלו מחשבות להתגנב אליו: ״האם זה כל מה שיש לעולם הבריאות להציע?״ כבר אז חיפש ד״ר דרימר כיוון התפתחות חדש שמשרת קצת יותר מכאבי גב וצוואר…
ד״ר דרימר הרגיש שלימודי הכירופרקטיקה היו רק קצה הקרחון והחל לחקור את האזור הפסיכו-פיזי של האדם, את העולם הרגשי המניע את האדם ואח״כ גם את עולם התזונה והביו-כימיה הגדול והרחב.
הוא החל לפעול בישראל בשנת 1992 ובקצב מהיר ביותר משך אליו עשרות ומאות אנשים שחיפשו בריאות אמיתית.
בתחילת שנות האלפיים הגיע אל ד״ר דרימר חייל קרבי עם כאב גב איום ואבחון של פריצת דיסק. החייל החל בסדרת טיפולים ובאמת לאחר זמן מה, החל להרגיש טוב יותר וכאבי הגב הלכו ונעלמו. או אז החליט ד״ר דרימר לשתול זרע ואמר לבחור: ״נראה לי שאתה צריך ללכת ללמוד את המקצוע הזה״.
החייל השיב שהוא בכלל רוצה לעסוק במוסיקה אבל ד״ר דרימר התעקש ואמר ״תבדוק, אולי זה מתאים לך…״
ככל שהמשיכו הטיפולים כך התחוור לבחור שאולי יש משהו בדבריו של ד״ר דרימר ובסופו של דבר החליט לנסוע לארה״ב וללמוד את מקצוע הכירופרקטיקה. תוך כדי לימודיו, הבחין הבחור שהוא נמשך ללימודי הנוירולוגיה והחליט להתמחות באחת ההתמחויות היותר מורכבות: נוירולוגיה תפקודית. בקיץ 2013 חזר הבחור עם אשתו וילדיו לישראל וכיום הם חלק בלתי נפרד ממרכז דרימר לבריאות.

הזרע ששתל ד״ר דרימר לפני יותר מעשור הפך לעץ וכיום מאות מטופלים נהנים מפירותיו.

ד״ר דרימר מוביל את המרכז ומטפל בעשרות אלפים מטופלים מעל 20 שנה בהצלחה מרובה.
ד״ר וינטר עוזר לעשרות ילדים לצאת ממעגל הקושי בכיתה אל עולם היכולות ומטפל במקרים נוירולוגים שונים ומגוונים.

לקריאה מורחבת על ד״ר דרימר לחצו כאן

לקריאה מורחבת על ד״ר וינטר לחצו כאןלמידע נוסף, נשמח לעמוד לרשותכם:

 מאשר/ת קבלת דיוור

נגישות