• תזונה נכונה
 • אבי הרפואה המודרנית כתב פעם:
  “Let Food be thy Medicine and Medicine be thy Food”
  או בעברית: "יהיו מזונכם תרופותיכם ותרופותיכם, ממזון יהיו."
  בשנים האחרונות, יותר ויותר מחקרים מצביעים על קשר ישיר בין המזון שאנו אוכלים ובין צורת ההתנהלות של הגוף שלנו. וגל נוסף של פיתוח ומחקר מגלה את מה שכל סבתא ידעה מזמן: אוכל מרפא. נקודה.
  מחלות מעיים, מחלות עור, סכרת, כאבי ראש, דלקות מפרקים, אלרגיות, תקלות הורמונליות, רגשיות, נוירולוגיות, יתר לחץ-דם, כולסטרול ועוד ועוד…

  עד היום, מרבית שרותי התזונה פועלים בשיטת "שגר ושכח" ללא הדרכה מעשית וליווי בזמן המעבר לתזונה חדשה. בכלל, רוב תפיסות התזונה הקונבנציונלית מתבססות על דיאטה כזו או אחרת ולא על שינוי מהותי בהרגלי החיים. הנחת היסוד שלנו היא שמי ששוכר את שירותינו רוצה לעשות שינוי אמיתי ומהותי בחייו. שינוי דפוסי התנהגות ע"י טיפול במרכז יתן את הפתיח לשינוי הרגלי תזונה ויחד, זהו שילוב מנצח ויחודי.
  החזון: יצירת חברה חדשה בעלת מודעות בריאותית, תזונתית וחברתית גבוהה, הקניית שפה חדשה עם דגש על היכולות האישיות של כל אינדיוידואל ועל הכלל.
  במרכז דרימר לבריאות אנו נחושים לעזור לכל אחד ואחת להגיע לבריאות מירבית ונתאים לכם תוכנית אישית ומאוזנת, עם ליווי והדרכה שתיקח אתכם מהצעד הראשון לשינוי עד הסוף, כשאתם מסגלים לעצמכם אורח חיים חדש, שמשרת אתכם באמת ויסחוף אחריו את כל המשפחה.

  אל דף הפייסבוק של אילנה התזונאית, לחצו כאן

  לקריאה על הפרעות אכילה, לחצו כאן

  

  למידע נוסף, נשמח לעמוד לרשותכם:

   מאשר/ת קבלת דיוור

  נגישות